RC2010FK-0793K1L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0793K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 93.1K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0793K1L Yageo
    RC2010FK-0793K1L Yageo
    RC2010FK-0793K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0793K1L is described as RES SMD 93.1K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"