RC2010FK-078K87L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-078K87L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.87K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-078K87L Yageo
    RC2010FK-078K87L Yageo
    RC2010FK-078K87L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-078K87L is described as RES SMD 8.87K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM