RC2010FK-076K98L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-076K98L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.98K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-076K98L Yageo
    RC2010FK-076K98L Yageo
    RC2010FK-076K98L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-076K98L is described as RES SMD 6.98K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"