RC2010FK-07698KL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07698KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 698K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07698KL Yageo
    RC2010FK-07698KL Yageo
    RC2010FK-07698KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07698KL is described as RES SMD 698K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM