RC2010FK-073R48L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-073R48L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.48 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-073R48L Yageo
    RC2010FK-073R48L Yageo
    RC2010FK-073R48L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-073R48L is described as RES SMD 3.48 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM