RC2010FK-07365KL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07365KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 365K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07365KL Yageo
    RC2010FK-07365KL Yageo
    RC2010FK-07365KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07365KL is described as RES SMD 365K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT