RC2010FK-07330KL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07330KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07330KL Yageo
    RC2010FK-07330KL Yageo
    RC2010FK-07330KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07330KL is described as RES SMD 330K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE