RC2010FK-0722KL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0722KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 96
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2010FK-0722KL Yageo
    RC2010FK-0722KL Yageo
    RC2010FK-0722KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0722KL is described as RES SMD 22K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE