RC2010FK-07220RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07220RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 220 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 165
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2010FK-07220RL Yageo
    RC2010FK-07220RL Yageo
    RC2010FK-07220RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07220RL is described as RES SMD 220 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT