RC2010FK-071R1L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-071R1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.1 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-071R1L Yageo
    RC2010FK-071R1L Yageo
    RC2010FK-071R1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-071R1L is described as RES SMD 1.1 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK