RC2010FK-071K43L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-071K43L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.43K OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-071K43L Yageo
    RC2010FK-071K43L Yageo
    RC2010FK-071K43L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-071K43L is described as RES SMD 1.43K OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE