RC2010FK-07196RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07196RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 196 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07196RL Yageo
    RC2010FK-07196RL Yageo
    RC2010FK-07196RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07196RL is described as RES SMD 196 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK