RC2010FK-0716R9L Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0716R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.9 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0716R9L Yageo
    RC2010FK-0716R9L Yageo
    RC2010FK-0716R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0716R9L is described as RES SMD 16.9 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH