RC2010FK-0714RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-0714RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 14 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-0714RL Yageo
    RC2010FK-0714RL Yageo
    RC2010FK-0714RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-0714RL is described as RES SMD 14 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"