RC1218JK-0762KL Yageo
  • Part Number: RC1218JK-0762KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 62K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218JK-0762KL Yageo
    RC1218JK-0762KL Yageo
    RC1218JK-0762KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218JK-0762KL is described as RES SMD 62K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V