RC1218JK-0739KL Yageo
  • Part Number: RC1218JK-0739KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218JK-0739KL Yageo
    RC1218JK-0739KL Yageo
    RC1218JK-0739KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218JK-0739KL is described as RES SMD 39K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"