RC1218JK-07270RL Yageo
  • Part Number: RC1218JK-07270RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 270 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218JK-07270RL Yageo
    RC1218JK-07270RL Yageo
    RC1218JK-07270RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218JK-07270RL is described as RES SMD 270 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM