RC1218DK-0776R8L Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0776R8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 76.8 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0776R8L Yageo
    RC1218DK-0776R8L Yageo
    RC1218DK-0776R8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0776R8L is described as RES SMD 76.8 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM