RC1218DK-07768RL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-07768RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 768 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-07768RL Yageo
    RC1218DK-07768RL Yageo
    RC1218DK-07768RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-07768RL is described as RES SMD 768 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"