RC1218DK-07768KL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-07768KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 768K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-07768KL Yageo
    RC1218DK-07768KL Yageo
    RC1218DK-07768KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-07768KL is described as RES SMD 768K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V