RC1218DK-0775RL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0775RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0775RL Yageo
    RC1218DK-0775RL Yageo
    RC1218DK-0775RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0775RL is described as RES SMD 75 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM