RC1218DK-0775KL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0775KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0775KL Yageo
    RC1218DK-0775KL Yageo
    RC1218DK-0775KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0775KL is described as RES SMD 75K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ