RC1218DK-0773K2L Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0773K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 73.2K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0773K2L Yageo
    RC1218DK-0773K2L Yageo
    RC1218DK-0773K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0773K2L is described as RES SMD 73.2K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM