RC1218DK-07715RL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-07715RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 715 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-07715RL Yageo
    RC1218DK-07715RL Yageo
    RC1218DK-07715RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-07715RL is described as RES SMD 715 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE