RC1218DK-0728KL Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0728KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 28K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0728KL Yageo
    RC1218DK-0728KL Yageo
    RC1218DK-0728KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0728KL is described as RES SMD 28K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F