RC1218DK-0725K5L Yageo
  • Part Number: RC1218DK-0725K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 25.5K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1218DK-0725K5L Yageo
    RC1218DK-0725K5L Yageo
    RC1218DK-0725K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1218DK-0725K5L is described as RES SMD 25.5K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F