RC1210FR-074R7L Yageo
  • Part Number: RC1210FR-074R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.7 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1210FR-074R7L Yageo
    RC1210FR-074R7L Yageo
    RC1210FR-074R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1210FR-074R7L is described as RES SMD 4.7 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS