RC1210FR-072R21L Yageo
  • Part Number: RC1210FR-072R21L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.21 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1210FR-072R21L Yageo
    RC1210FR-072R21L Yageo
    RC1210FR-072R21L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1210FR-072R21L is described as RES SMD 2.21 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE