RC1210FR-071R3L Yageo
  • Part Number: RC1210FR-071R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.3 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1210FR-071R3L Yageo
    RC1210FR-071R3L Yageo
    RC1210FR-071R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1210FR-071R3L is described as RES SMD 1.3 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS