RC1210DR-0780R6L Yageo
  • Part Number: RC1210DR-0780R6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 80.6 OHM 0.5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC1210DR-0780R6L Yageo
    RC1210DR-0780R6L Yageo
    RC1210DR-0780R6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC1210DR-0780R6L is described as RES SMD 80.6 OHM 0.5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM