RC0100JR-07910KL Yageo
  • Part Number: RC0100JR-07910KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 910K OHM 5% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100JR-07910KL Yageo
    RC0100JR-07910KL Yageo
    RC0100JR-07910KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100JR-07910KL is described as RES SMD 910K OHM 5% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM