RC0100JR-0782RL Yageo
  • Part Number: RC0100JR-0782RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82 OHM 5% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100JR-0782RL Yageo
    RC0100JR-0782RL Yageo
    RC0100JR-0782RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100JR-0782RL is described as RES SMD 82 OHM 5% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE