RC0100FR-07649KL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07649KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 649K OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07649KL Yageo
    RC0100FR-07649KL Yageo
    RC0100FR-07649KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07649KL is described as RES SMD 649K OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH