RC0100FR-074K02L Yageo
  • Part Number: RC0100FR-074K02L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.02K OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-074K02L Yageo
    RC0100FR-074K02L Yageo
    RC0100FR-074K02L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-074K02L is described as RES SMD 4.02K OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE