RC0100FR-07487RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07487RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 487 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07487RL Yageo
    RC0100FR-07487RL Yageo
    RC0100FR-07487RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07487RL is described as RES SMD 487 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE