RC0100FR-0728K7L Yageo
  • Part Number: RC0100FR-0728K7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 28.7K OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-0728K7L Yageo
    RC0100FR-0728K7L Yageo
    RC0100FR-0728K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-0728K7L is described as RES SMD 28.7K OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM