RC0100FR-07280RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07280RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 280 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07280RL Yageo
    RC0100FR-07280RL Yageo
    RC0100FR-07280RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07280RL is described as RES SMD 280 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH