RC0100FR-07232RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07232RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 232 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07232RL Yageo
    RC0100FR-07232RL Yageo
    RC0100FR-07232RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07232RL is described as RES SMD 232 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"