RC0100FR-07210RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07210RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 210 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07210RL Yageo
    RC0100FR-07210RL Yageo
    RC0100FR-07210RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07210RL is described as RES SMD 210 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"