RC0100FR-0719K6L Yageo
  • Part Number: RC0100FR-0719K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 19.6K OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-0719K6L Yageo
    RC0100FR-0719K6L Yageo
    RC0100FR-0719K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-0719K6L is described as RES SMD 19.6K OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE