RC0100FR-07191RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-07191RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 191 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-07191RL Yageo
    RC0100FR-07191RL Yageo
    RC0100FR-07191RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-07191RL is described as RES SMD 191 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"