RC0100FR-0718RL Yageo
  • Part Number: RC0100FR-0718RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18 OHM 1% 1/32W 01005
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0100FR-0718RL Yageo
    RC0100FR-0718RL Yageo
    RC0100FR-0718RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0100FR-0718RL is described as RES SMD 18 OHM 1% 1/32W 01005. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE