PT1206FR-070R5L Yageo
  • Part Number: PT1206FR-070R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.5 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PT1206FR-070R5L Yageo
    PT1206FR-070R5L Yageo
    PT1206FR-070R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PT1206FR-070R5L is described as RES 0.5 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH