PT0603FR-070R402L Yageo
  • Part Number: PT0603FR-070R402L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.402 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PT0603FR-070R402L Yageo
    PT0603FR-070R402L Yageo
    PT0603FR-070R402L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PT0603FR-070R402L is described as RES 0.402 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE