PSP900KB-1R8 Yageo
  • More about PSP900KB-1R8 Yageo
    PSP900KB-1R8 Yageo
    PSP900KB-1R8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP900KB-1R8 is described as RES 1.8 OHM 9W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.