PSP900JB-27R Yageo
  • More about PSP900JB-27R Yageo
    PSP900JB-27R Yageo
    PSP900JB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP900JB-27R is described as RES 27 OHM 9W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"