PSP900JB-22R Yageo
  • More about PSP900JB-22R Yageo
    PSP900JB-22R Yageo
    PSP900JB-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP900JB-22R is described as RES 22 OHM 9W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"