PSP900JB-150R Yageo
  • More about PSP900JB-150R Yageo
    PSP900JB-150R Yageo
    PSP900JB-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP900JB-150R is described as RES 150 OHM 9W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE