PSP7WSJB-3K9 Yageo
  • More about PSP7WSJB-3K9 Yageo
    PSP7WSJB-3K9 Yageo
    PSP7WSJB-3K9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP7WSJB-3K9 is described as RES 3.9K OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH