PSP7WSJB-33R Yageo
  • More about PSP7WSJB-33R Yageo
    PSP7WSJB-33R Yageo
    PSP7WSJB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP7WSJB-33R is described as RES 33 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.